Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.6.08 – Když jsme se konečně po dvou dnech vyspali a ,,dobře,, posnídali mohli jsme vyplout v 11.00 na další cestu. Trochu pařilo slunko, trochu foukal vítr a sem tam to vypadalo, že bude pršet. No prostě holandské počasí. Znovu jsme si propluli nad dálnicí, nechali si zvednout velký most (kupodivu zadarmo), viděli jsme spoustu plachetnic a v 13.30 jsme si zakotvili na malou sváču a kafe. Sice jsme si najížděli na kotvení 3x, ale nějak se to naučit musíme.

Pak jsme si zablbli na jezírku, čímž jsme zjistili , že jde loď otočit o 360 stupňů na místě. Následoval další aquaduk. Na okraji města Akkrum nám otočili koleje abychom mohli proplout úzkým 4 metrovým koridorem. Pavlovi lepilo u prdele, ale skvěle to zvládnul a posádka lodi Maruška to přežila bez úhony.

Po projetí úzkými kanálky města jsme zakotvili v 16.00 v poli. Holky se chtěli projet na kole a po té co si Lucka promočila kalhoty po pás a po kolena se zabořila do bahna v potoku, který obepínal místo kotvení jsme usoudili, že se překotvíme blíž k městu. Následovala prohlídka města na kole po dvojicích.

A pak už jen vyčůrat, pomodlit a spát!

 

Za posádku lodi „Maruška“  Hanka a Pavel

 

Náhledy fotografií ze složky DEN 2.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

|Odpověď Járovi

(Pavel, 16. 6. 2008 20:58)

Děkuji za povzbuzení, ale my nemáme plachtenici, tak nepotřebuji vítr, ale spíš opak.:-)

dodatek...

(jarda, 16. 6. 2008 19:41)

A pozor na smyk...

@@@

(jarda, 16. 6. 2008 19:40)

Máte to tam moc hezké,teď už mě štve že jsem nejel taky.Tak ať Vám taky vyjde trochu počasí aby si z Vás nedělali legraci že jste byli na rybách v Grónsku.Čau
a dobrý vítr do plachet...